CMF604K0960BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF604K0960BEEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF604K0960BEEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.096K OHM 1W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF604K0960BEEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF604K0960BEEK
Tau Wae CMF604K0960BEEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.096K OHM 1W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159552 pcs Pepa Raraunga CMF604K0960BEEK.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa CMF Tuhinga 4.096 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.096 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film