CMF60357K00FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60357K00FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF60357K00FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 357K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF60357K00FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF60357K00FKBF
Tau Wae CMF60357K00FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 357K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84036 pcs Pepa Raraunga CMF60357K00FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa CMF Tuhinga 357 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 357 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film