CMF601K5000FHEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF601K5000FHEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF601K5000FHEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.50K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF601K5000FHEK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF601K5000FHEK
Tau Wae CMF601K5000FHEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.50K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67740 pcs Pepa Raraunga CMF601K5000FHEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa CMF Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CMF1.50KFA
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film