CMF6010K000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF6010K000FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF6010K000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF6010K000FKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF6010K000FKBF
Tau Wae CMF6010K000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84108 pcs Pepa Raraunga CMF6010K000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa CMF Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF6010K000FKBF70
CMF6010K000FKBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10K OHM 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 77249 pcs
Tikiake: CMF6010K000FKBF70.pdf
RFQ
CMF6010K000FHBF70
CMF6010K000FHBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 73197 pcs
Tikiake: CMF6010K000FHBF70.pdf
RFQ
CMF6010K000FKEB
CMF6010K000FKEB
Whakaahuatanga: RES 10.0K OHM 1W 1% AXIAL
Tikiake: CMF6010K000FKEB.pdf
CMF6010K000FKBF64
CMF6010K000FKBF64