CMF60100R00FKBF64
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60100R00FKBF64 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF60100R00FKBF64
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF60100R00FKBF64.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF60100R00FKBF64
Tau Wae CMF60100R00FKBF64 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 170164 pcs Pepa Raraunga CMF60100R00FKBF64.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Raupapa CMF Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF60100R00FKBF70
CMF60100R00FKBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 84966 pcs
Tikiake: CMF60100R00FKBF70.pdf
RFQ
CMF60100R00FKBF
CMF60100R00FKBF
Kaihanga: Dale / Vishay