CMF55R75000FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55R75000FLEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55R75000FLEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55R75000FLEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55R75000FLEB
Tau Wae CMF55R75000FLEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100671 pcs Pepa Raraunga CMF55R75000FLEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film