CMF559K2000BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF559K2000BEEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF559K2000BEEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 9.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF559K2000BEEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF559K2000BEEB
Tau Wae CMF559K2000BEEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 9.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163658 pcs Pepa Raraunga CMF559K2000BEEB.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 9.2 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CMF9.2KHBTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 9.2 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film