CMF5593R100BERE70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5593R100BERE70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5593R100BERE70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 93.1 OHM 1/2W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5593R100BERE70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5593R100BERE70
Tau Wae CMF5593R100BERE70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 93.1 OHM 1/2W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 213591 pcs Pepa Raraunga CMF5593R100BERE70.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 93.1 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 93.1 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film