CMF5582R500FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5582R500FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5582R500FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 82.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5582R500FKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5582R500FKBF
Tau Wae CMF5582R500FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 82.5 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84200 pcs Pepa Raraunga CMF5582R500FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 82.5 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF5582R500FKEA70
CMF5582R500FKEA70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 82.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 894582 pcs
Tikiake: CMF5582R500FKEA70.pdf
RFQ
CMF5582R500FKBF70
CMF5582R500FKBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 68342 pcs
Tikiake: CMF5582R500FKBF70.pdf
RFQ
CMF5582R500FKBF39
CMF5582R500FKBF39