CMF55620R00FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55620R00FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55620R00FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 620 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55620R00FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55620R00FKBF
Tau Wae CMF55620R00FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 620 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 852215 pcs Pepa Raraunga CMF55620R00FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 620 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 620 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film