CMF55600R00CHR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55600R00CHR6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55600R00CHR6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 600 OHM 1/2W 0.25% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55600R00CHR6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55600R00CHR6
Tau Wae CMF55600R00CHR6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 600 OHM 1/2W 0.25% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 315376 pcs Pepa Raraunga CMF55600R00CHR6.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 600 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 600 Ohms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film