CMF554M0200FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554M0200FHEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF554M0200FHEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF554M0200FHEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF554M0200FHEB
Tau Wae CMF554M0200FHEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81765 pcs Pepa Raraunga CMF554M0200FHEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 4.02 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CMF4.02MHFCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.02 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film