CMF554K9900BER6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K9900BER6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF554K9900BER6
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.99K OHM 1/2W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF554K9900BER6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF554K9900BER6
Tau Wae CMF554K9900BER6 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.99K OHM 1/2W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 209323 pcs Pepa Raraunga CMF554K9900BER6.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 4.99 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.99 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF554K9900BEEB70
CMF554K9900BEEB70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 4.99K OHM 1/2W .1% AXIAL
I roto i te taonga: 173934 pcs
Tikiake: CMF554K9900BEEB70.pdf
RFQ
CMF554K9900BERE70
CMF554K9900BERE70
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 212366 pcs
Tikiake: CMF554K9900BERE70.pdf
RFQ
CMF554K9900BER670
CMF554K9900BER670