CMF554K0700BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF554K0700BERE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF554K0700BERE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.07K OHM 1/2W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF554K0700BERE.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF554K0700BERE
Tau Wae CMF554K0700BERE Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.07K OHM 1/2W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 232527 pcs Pepa Raraunga CMF554K0700BERE.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 4.07 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.07 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film