CMF5547R500FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5547R500FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5547R500FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 47.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5547R500FKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5547R500FKBF
Tau Wae CMF5547R500FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 47.5 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 78299 pcs Pepa Raraunga CMF5547R500FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 47.5 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF5547R500FHEA
CMF5547R500FHEA
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 47.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 861048 pcs
Tikiake: CMF5547R500FHEA.pdf
RFQ
CMF5547R500FHR6
CMF5547R500FHR6
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 709238 pcs
Tikiake: CMF5547R500FHR6.pdf
RFQ
CMF5547R500FKBF39
CMF5547R500FKBF39