CMF55475K00FERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55475K00FERE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55475K00FERE
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 475K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55475K00FERE.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55475K00FERE
Tau Wae CMF55475K00FERE Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 475K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 373510 pcs Pepa Raraunga CMF55475K00FERE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 475 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 475 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film