CMF55348K00FKBF70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55348K00FKBF70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55348K00FKBF70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55348K00FKBF70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55348K00FKBF70
Tau Wae CMF55348K00FKBF70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 85810 pcs Pepa Raraunga CMF55348K00FKBF70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 348 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 348 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF55348K00FKRE
CMF55348K00FKRE
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 348K OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 1034060 pcs
Tikiake: CMF55348K00FKRE.pdf
RFQ
CMF55348K00FHR6
CMF55348K00FHR6
Kaihanga: Dale / Vishay
I roto i te taonga: 726739 pcs
Tikiake: CMF55348K00FHR6.pdf
RFQ
CMF55348K00FKBF
CMF55348K00FKBF