CMF551M2700FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551M2700FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF551M2700FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.27M OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF551M2700FKBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF551M2700FKBF
Tau Wae CMF551M2700FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.27M OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87477 pcs Pepa Raraunga CMF551M2700FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 1.27 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.27 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film