CMF55154K00FEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55154K00FEEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF55154K00FEEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 154K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF55154K00FEEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF55154K00FEEK
Tau Wae CMF55154K00FEEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 154K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76320 pcs Pepa Raraunga CMF55154K00FEEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 154 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 154 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film