CMF5510R000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5510R000FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5510R000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5510R000FKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5510R000FKBF
Tau Wae CMF5510R000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 69575 pcs Pepa Raraunga CMF5510R000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF5510R000FHEK
CMF5510R000FHEK
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10.0 OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 72393 pcs
Tikiake: CMF5510R000FHEK.pdf
RFQ
CMF5510R000FHRE
CMF5510R000FHRE
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 951765 pcs
Tikiake: CMF5510R000FHRE.pdf
RFQ
CMF5510R000FKBF39
CMF5510R000FKBF39