CMF5510M000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5510M000FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5510M000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10.0M OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5510M000FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5510M000FKBF
Tau Wae CMF5510M000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10.0M OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85713 pcs Pepa Raraunga CMF5510M000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Raupapa CMF Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CMF10.0MHQ
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CMF5510M000FHEK
CMF5510M000FHEK
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10.0M OHM 1/2W 1% AXIAL
I roto i te taonga: 78215 pcs
Tikiake: CMF5510M000FHEK.pdf
RFQ
CMF5510M000FKBF70
CMF5510M000FKBF70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 10M OHM 1/2W 1% AXIAL