CMF5043R000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5043R000FKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5043R000FKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 43 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5043R000FKBF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5043R000FKBF
Tau Wae CMF5043R000FKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 43 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 324636 pcs Pepa Raraunga CMF5043R000FKBF.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa CMF Tuhinga 43 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 43 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film