CMF5023K700FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5023K700FHEB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5023K700FHEB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 23.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5023K700FHEB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5023K700FHEB
Tau Wae CMF5023K700FHEB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 23.7K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220120 pcs Pepa Raraunga CMF5023K700FHEB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa CMF Tuhinga 23.7 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CMF23.7KQFCT
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 23.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film