CMF501M6900FLEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF501M6900FLEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF501M6900FLEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 1.69M OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF501M6900FLEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF501M6900FLEK
Tau Wae CMF501M6900FLEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 1.69M OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16164 pcs Pepa Raraunga CMF501M6900FLEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa CMF Tuhinga 1.69 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.69 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film