CMF5015K000GKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5015K000GKBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5015K000GKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 15K OHM 1/4W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5015K000GKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5015K000GKBF
Tau Wae CMF5015K000GKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 15K OHM 1/4W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 71522 pcs Pepa Raraunga CMF5015K000GKBF.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa CMF Tuhinga 15 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 15 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film