CMF5010M000FLEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5010M000FLEK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CMF5010M000FLEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10M OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF5010M000FLEK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF5010M000FLEK
Tau Wae CMF5010M000FLEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10M OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13754 pcs Pepa Raraunga CMF5010M000FLEK.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Raupapa CMF Tuhinga 10 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film