CMF203M6000GKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF203M6000GKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 3.6M OHM 1W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF203M6000GKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF203M6000GKBF
Tau Wae CMF203M6000GKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 3.6M OHM 1W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 81949 pcs Pepa Raraunga CMF203M6000GKBF.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa CMF Tuhinga 3.6 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.6 MOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film