CMF202R2000JNEK
Hua Hua
Tau Wae: CMF202R2000JNEK
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF202R2000JNEK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF202R2000JNEK
Tau Wae CMF202R2000JNEK Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70419 pcs Pepa Raraunga CMF202R2000JNEK.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa CMF Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film