CMF20240R00GKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF20240R00GKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 240 OHM 1W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF20240R00GKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF20240R00GKBF
Tau Wae CMF20240R00GKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 240 OHM 1W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 77161 pcs Pepa Raraunga CMF20240R00GKBF.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa CMF Tuhinga 240 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 240 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film