CMF2010R000GKBF
Hua Hua
Tau Wae: CMF2010R000GKBF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 1W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: CMF2010R000GKBF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CMF2010R000GKBF
Tau Wae CMF2010R000GKBF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 10 OHM 1W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 84629 pcs Pepa Raraunga CMF2010R000GKBF.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Raupapa CMF Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film