CA4120300R0JS70
Hua Hua
Tau Wae: CA4120300R0JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 300 OHM 4.8W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA4120300R0JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA4120300R0JS70
Tau Wae CA4120300R0JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 300 OHM 4.8W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 142747 pcs Pepa Raraunga CA4120300R0JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 1.594" L (3.56mm x 40.49mm)
Raupapa CA Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 4.8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa CA41 300R0JS70
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±5% 4.8W Through Hole Resistor Axial Wirewound Te hanganga Wirewound