CA4087R2500JS70
Hua Hua
Tau Wae: CA4087R2500JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.25 OHM 3.47W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA4087R2500JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA4087R2500JS70
Tau Wae CA4087R2500JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.25 OHM 3.47W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 157755 pcs Pepa Raraunga CA4087R2500JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.894" L (3.56mm x 22.71mm)
Raupapa CA Tuhinga 250 mOhms
Mana (Watts) 3.47W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±5% 3.47W Through Hole Resistor Axial Wirewound