CA406027R00JS70
Hua Hua
Tau Wae: CA406027R00JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 27 OHM 2.4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA406027R00JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA406027R00JS70
Tau Wae CA406027R00JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 27 OHM 2.4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 209143 pcs Pepa Raraunga CA406027R00JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Raupapa CA Tuhinga 27 Ohms
Mana (Watts) 2.4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound