CA0002R3300JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002R3300JS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA0002R3300JS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.33 OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: CA0002R3300JS70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA0002R3300JS70
Tau Wae CA0002R3300JS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.33 OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 172644 pcs Pepa Raraunga CA0002R3300JS70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±600ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Raupapa CA Tuhinga 330 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound