ALVR0347R00FE12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALVR0347R00FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 1% WW AXIAL
Ngā Rauemi: ALVR0347R00FE12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALVR0347R00FE12
Tau Wae ALVR0347R00FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 47 OHM 1% WW AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41831 pcs Pepa Raraunga ALVR0347R00FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Raupapa ALVR Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk