ALSR10R2000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR10R2000FE12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALSR10R2000FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 7W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ALSR10R2000FE12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALSR10R2000FE12
Tau Wae ALSR10R2000FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 7W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97938 pcs Pepa Raraunga ALSR10R2000FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Raupapa ALSR Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ALSR-10-.20
ALSR10-.20
Tae Mahi -65°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound