ALSR05R2000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR05R2000FE12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALSR05R2000FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.2 OHM 5W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ALSR05R2000FE12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALSR05R2000FE12
Tau Wae ALSR05R2000FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.2 OHM 5W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82407 pcs Pepa Raraunga ALSR05R2000FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Raupapa ALSR Tuhinga 200 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ALSR-5-.20-1%
ALSR5F-.20
Tae Mahi -65°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 200 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound