ALSR034K700FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR034K700FE12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALSR034K700FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ALSR034K700FE12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALSR034K700FE12
Tau Wae ALSR034K700FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 4.7K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88681 pcs Pepa Raraunga ALSR034K700FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Raupapa ALSR Tuhinga 4.7 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ALSR-3-4.7K-1%
ALSR3F-4.7K
Tae Mahi -65°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound