ALSR03400R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR03400R0FE12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALSR03400R0FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 400 OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ALSR03400R0FE12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALSR03400R0FE12
Tau Wae ALSR03400R0FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 400 OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86133 pcs Pepa Raraunga ALSR03400R0FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Raupapa ALSR Tuhinga 400 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ALSR-3-400-1%
ALSR3F-400
Tae Mahi -65°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 400 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound