ALSR032K700FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR032K700FE12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALSR032K700FE12
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.7K OHM 3W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: ALSR032K700FE12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALSR032K700FE12
Tau Wae ALSR032K700FE12 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.7K OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84670 pcs Pepa Raraunga ALSR032K700FE12.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Raupapa ALSR Tuhinga 2.7 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa ALSR-3-2.7K-1%
ALSR3F-2.7K
Tae Mahi -65°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound