04T3002JF
Dale / VishayDale / Vishay
04T3002JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 04T3002JF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 30KOHM BEAD
Ngā Rauemi: 04T3002JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 04T3002JF
Tau Wae 04T3002JF Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 68071 pcs Pepa Raraunga 04T3002JF.pdf
Raupapa T Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 30k
Te Tangata Tangata ±5% Packaging Bulk
Paa / Case Bead Tae Mahi -
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire 3.00" (76.20mm)