03M2200JF
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 03M2200JF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 220OHM
Ngā Rauemi: 03M2200JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 03M2200JF
Tau Wae 03M2200JF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 220OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4212 pcs Pepa Raraunga 03M2200JF.pdf
Raupapa M Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 220
Te Tangata Tangata ±5% Tae Mahi -
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire 1.50" (38.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant