02M5000JF
Dale / VishayDale / Vishay
02M5000JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02M5000JF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 500OHM BEAD
Ngā Rauemi: 02M5000JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02M5000JF
Tau Wae 02M5000JF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 500OHM BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89846 pcs Pepa Raraunga 02M5000JF.pdf
Raupapa M Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 500k
Te Tangata Tangata ±5% Packaging Bulk
Paa / Case Bead Tae Mahi -
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire 1.42" (36.00mm)