02C0500JF
Dale / VishayDale / Vishay
02C0500JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 02C0500JF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 50OHM BEAD
Ngā Rauemi: 1.02C0500JF.pdf2.02C0500JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 02C0500JF
Tau Wae 02C0500JF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 50OHM BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58587 pcs Pepa Raraunga 1.02C0500JF.pdf2.02C0500JF.pdf
Raupapa C Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 50
Te Tangata Tangata ±5% Packaging Bulk
Paa / Case Bead Ētahi Ingoa 02C0500JF-ND
Tae Mahi - Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Length - Wire Wire 1.42" (36.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant