01C3001FF
Dale / VishayDale / Vishay
01C3001FF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 01C3001FF
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 3KOHM 3964K BEAD
Ngā Rauemi: 01C3001FF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 01C3001FF
Tau Wae 01C3001FF Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 3KOHM 3964K BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 82388 pcs Pepa Raraunga 01C3001FF.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 3k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 100mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead
Ētahi Ingoa 541-3519 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Length - Wire Wire 3.00" (76.20mm)
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 3k Bead B25 / 85 3974K
B25 / 75 3964K B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Te Uara Tohu ±1%