P53-15LXE
Hua Hua
Tau Wae: P53-15LXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT
Ngā Rauemi: P53-15LXE.pdf
Waehere Stock 462 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P53-15LXE
Tau Wae P53-15LXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 462 pcs Pepa Raraunga P53-15LXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -15V
Putanga - Mahi 2 15V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P5
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.02% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 300mA, 150mA, 150mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA, 150mA, 150mA Whakaaetanga CE, cURus, UL