P53-12L-04
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P53-12L-04
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Ngā Rauemi: P53-12L-04.pdf
Waehere Stock 486 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P53-12L-04
Tau Wae P53-12L-04 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 486 pcs Pepa Raraunga P53-12L-04.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Raupapa P5
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 3 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.02% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 300mA, 180mA, 180mA 105 ~ 125 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 300mA, 180mA, 180mA Whakaaetanga CE, cURus, UL