P38-24SXE
Hua Hua
Tau Wae: P38-24SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P38-24SXE.pdf
Waehere Stock 500 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P38-24SXE
Tau Wae P38-24SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 500 pcs Pepa Raraunga P38-24SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 800mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Ngā Hua e hāngai ana
P38-24SXA
P38-24SXA
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 604 pcs
Tikiake: P38-24SXA.pdf
RFQ
P38-24ST
P38-24ST
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 491 pcs
Tikiake: P38-24ST.pdf
RFQ
P38-5/22
P38-5/22
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 649 pcs
Tikiake: P38-5/22.pdf
P38-24SW
P38-24SW
I roto i te taonga: 571 pcs
Tikiake: P38-24SW.pdf
I roto i te taonga: 563 pcs
Tikiake: P38-5-04.pdf
P38-24SQ
P38-24SQ
I roto i te taonga: 485 pcs
Tikiake: P38-24SQ.pdf
P38-24SQX
P38-24SQX
I roto i te taonga: 564 pcs
Tikiake: P38-24SQX.pdf
P38-24SX
P38-24SX
I roto i te taonga: 599 pcs
Tikiake: P38-24SX.pdf
P38-5Q
P38-5Q
I roto i te taonga: 518 pcs
Tikiake: P38-5Q.pdf
P38-5AX
P38-5AX
I roto i te taonga: 532 pcs
Tikiake: P38-5AX.pdf
P38-5
P38-5
I roto i te taonga: 668 pcs
Tikiake: P38-5.pdf
P38-5-FST
P38-5-FST
I roto i te taonga: 516 pcs
Tikiake: P38-5-FST.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel