P38-12S/22
DaburnDaburn
P38-12S/22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P38-12S/22
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P38-12S/22.pdf
Waehere Stock 736 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P38-12S/22
Tau Wae P38-12S/22 Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 736 pcs Pepa Raraunga P38-12S/22.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 125 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Raupapa P3
Mana (Watts) 12W Paa / Case 5-DIP Module
Ētahi Ingoa W229 Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakaritea te Ture 0.1% Raina Raina 0.1%
Ngā āhuatanga - He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1A 105 ~ 125 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1A
Whakaaetanga CE, CSA, cURus, UL Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P38-12AX
P38-12AX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
I roto i te taonga: 464 pcs
Tikiake: P38-12AX.pdf
RFQ
P38-12SX
P38-12SX
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 597 pcs
Tikiake: P38-12SX.pdf
RFQ
P38-12Q
P38-12Q
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: P38-12Q.pdf
P38-12S
P38-12S