P37-24SXE
DaburnDaburn
Daburn
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P37-24SXE
Kaihanga / Waitohu: Daburn
Whakaahuatanga hua AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Ngā Rauemi: P37-24SXE.pdf
Waehere Stock 525 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P37-24SXE
Tau Wae P37-24SXE Kaihanga Daburn
Whakaahuatanga AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 525 pcs Pepa Raraunga P37-24SXE.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 105 ~ 240 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Raupapa P3
Paa / Case 7-DIP Module, 5 Leads Tae Mahi -25°C ~ 71°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakaritea te Ture 0.1%
Raina Raina 0.1% Ngā āhuatanga SCP
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 105 ~ 240 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga CE, cURus, UL
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P37-24ST
P37-24ST
Kaihanga: Daburn
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
I roto i te taonga: 543 pcs
Tikiake: P37-24ST.pdf
RFQ
P37-24SQ
P37-24SQ
Kaihanga: Daburn
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: P37-24SQ.pdf
RFQ
P37-5/22
P37-5/22
Whakaahuatanga: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
I roto i te taonga: 830 pcs
Tikiake: P37-5/22.pdf
P37-24SXA
P37-24SXA
I roto i te taonga: 505 pcs
Tikiake: P37-24SXA.pdf
P37-5-FST
P37-5-FST
I roto i te taonga: 506 pcs
Tikiake: P37-5-FST.pdf
P37-5AX
P37-5AX
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: P37-5AX.pdf
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: P37-5-04.pdf
P37-5Q
P37-5Q
I roto i te taonga: 567 pcs
Tikiake: P37-5Q.pdf
P37-5
P37-5
I roto i te taonga: 844 pcs
Tikiake: P37-5.pdf
P37-24SX
P37-24SX
I roto i te taonga: 502 pcs
Tikiake: P37-24SX.pdf
P37-24SQX
P37-24SQX